Detský spací vak

Priessnitzův zábal -

Detský spací vak určený pre používanie do kočíkov a postieľok. Vak sa rozopína po bočnej strane zipsom, ktorý začína pod ľavým prieramkom a končí na pravej spodnej strane spacieho vaku. Po rozopnutí všetkých patentiek a zipsu tak môžete spací vak rozložiť do jednej roviny. Čo umožňuje ľahšie prezliekanie a nočné prebaľovanie.

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Vaša cena
od 39,00 € s DPH
od 32,20 € bez DPH
[01] Farba: Modrá 70 cm
Velikost:
Cena: 39,00 €
[02] Farba: Bílá s potiskem 70 cm
Velikost:
Cena: 39,00 €
[03] Farba: Modrá 90 cm
Velikost:
Cena: 45,00 €
[04] Farba: Bílá s potiskem 90 cm
Velikost:
Cena: 45,00 €

Popis produktu: Detský spací vak

Spací vak je vhodný pre novorodencov a bábätká ako do postieľky, tak do kočíka.

Spaci vak je vyrobený na celoročné použitie okrem tropických letných nocí. Pre správne použitie tohto detského spacieho vaku je vždy treba brať do úvahy, aké teplo má Vaša ratolesť v izbičke kde spinká, a podľa toho ho do spacieho vrecka obliecť. Vak sa rozopína po bočnej strane zipsom, ktorý začína pod ľavým prieramkom a končí na pravej spodnej strane spacieho vaku. Po rozopnutí všetkých patentiek a zipsu tak môžete spací vak rozložiť do jednej roviny. Čo umožňuje ľahšie prezliekanie a nočné prebaľovanie.

Parametre produktu

Gender: Deti do 6 mesiacov. Uvedené starobe bábätka je len orientačný, záleží na veľkosti dieťaťa, riaďte sa prosím podľa dĺžky vaku.
Farba: Modrá, Biela s potlačou
Rozměry: Dĺžka 70 cm
Materiál: 100% bavlna
Výplň: 100 % polyester - Teviro
Gender: Deti od 6 mesiacov. Uvedené starobe bábätka je len orientačný, záleží na veľkosti dieťaťa, riaďte sa prosím podľa dĺžky vaku.
Farba: Modrá, Biela s potlačou
Rozměry: Dĺžka 90 cm
Materiál: 100% bavlna
Výplň: 100 % polyester - Teviro